Розміщення з тваринами

Подорожуйте зі своїми домашніми улюбленцями

Illustration

В Готелі Корона ви можете розміститися зі своїми улюбленцями. Ми будемо раді вашим котикам та собачкам. Щоб проживання було комфортне для всіх, будь ласка, повідомте при бронюванні, що ви приїдете з домашньою твариною, та ознайомтеся з нашими правилами розміщення.

Проживання з тваринами є додатковою послугою і оплачується за кожну тварину окремо. Ціна вказана за весь період проживання.

Cat iconCat icon for website, application, printing, document, poster design, etc.
  • Вага до 5 кг

    250 грн

  • Вага більше 5 кг

    500 грн

Правила проживання з домашніми тваринами

Будь ласка, ознайомтеся з нашими правилами розміщення з домашніми улюбленцями

● Розміщення з твариною дозволяється при наявності ветеринарного паспорта з даними про тварину і відмітками про всі актуальні щеплення. ● Домашня тварина може перебувати на території готелю без повідка лише в межах житлового номера, в якому проживають його господарі. ● Переміщення та вигул собак середніх та великих розмірів дозволяється тільки в намордниках. ● За відсутності спеціальної клітки для домашньої тварини забороняється залишати тварин без нагляду в номері готелю, холі, на території готелю. ● Забороняється відвідування з твариною зон громадського харчування.● Гість зобов’язаний забезпечити відсутність домашньої тварини під час прибирання номера співробітниками готелю або проведення ремонтних робіт в номері.● Годування тварин з посуду, що належить готелю і визначено для користування гостей, суворо забороняється.● Забороняється мити домашніх тварин у душових кабінах та ваннах номера; використовувати для них рушники, простирадла та інші постільні приналежності, які визначені для використання гостей, і що належать готелю.● Забороняється вичісувати домашніх тварин в номері готелю, у коридорах та холі.● Гість зобов’язаний у разі пошкоджень майна відшкодувати нанесені готелю матеріальні збитки в повній мірі згідно прорахунку технічним відділом.●  Готель залишає за собою право розірвати угоду з гостем, який проживає з тваринами: у разі порушення правил проживання; у разі агресивної, галасливої поведінки домашньої тварини.